Image1\
Spotkania Stowarzyszenia Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Głównej 52 w Nakle Śląskim. Zapraszamy!
 

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śl. - Aktualności

Już wkrótce odbędą się warsztaty artystyczne, realizowane w ramach projektu "Świerklaniecki park oczami artysty". Projekt przewiduje zorganizowanie warsztatów artystycznych z różnych dziedzin, pokazujących piękno i przestrzeń zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego.
Zrealizowane zostaną warsztaty z fotografii krajobrazowej, warsztaty plastyczne prowadzone pod okiem artysty-plastyka wraz z plenerem malarskim oraz warsztaty przestrzenne z tworzenia makiet.
Działania odbędą się w Parku w Świerklańcu oraz w Parku w Nakle Śląskim, przy CEKUŚ Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Zarówno park w Nakle Śląskim wraz z CEKUŚ, jak i zabytkowy zespół pałacowo-parkowy stanowić będzie bazę do pracy nad własną twórczością.
Działania zakończy wystawa wszystkich powstałych prac, zorganizowana w CEKUŚ - Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.
Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu tarnogórskiego.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego dofinansowanego przez Powiat Tarnogórski.
Wkrótce więcej szczegółów!

Autor akwareli przedstawiającej Pałac Kawalera w Świerklańcu: Mirosław Ogiński; zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.arekkp.pl/mirek.html

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com